Передінвестиційне дослідження/p>

Передінвестиційне дослідження – це той інструмент, який надасть Вам розуміння суті та деталей цікавого Вам бізнес об’єкту. Передінвестиційне дослідження допоможе Вам в таких випадках:

  • Ви хочете вийти на новий для себе ринок придбавши вже існуючу компанію;
  • Ви хочете розпочати свій бізнес на існуючому ринку подібних послуг;
  • Ви знаходитесь у пошуках нових бізнес можливостей;
  • Ви хочете придбати існуючу компанію з тим, щоб у подальшому зробити її частиною Вашої бізнес-групи.

Передінвестиційне дослідження допоможе Вам оцінити Ваші можливості на основі аналізу даних щодо сегменту ринку або окремо взятої компанії що Вас цікавить і тим самим прийняти найкраще рішення.


Передінвестиційні дослідження можуть стосуватися різних аспектів бізнес об’єкта, що Вас цікавить. Ціллю може бути дослідження маркетингових технологій, стратегічного позиціонування, промислових потужностей, фінансового та управлінського секторів компанії, можливостей росту теперішнього та потенційно-можливого стану речей. Якими би не були конкретні цілі передінвестиційних досліджень, головне їх завдання направлене на одне: дізнатися, наскільки успішним буде об’єкт вашого інтересу у майбутньому.


Історія передінвестиційних досліджень

Провести передінвестиційне дослідження – значить здобути знак якості, гарант безпеки. Зазвичай підприємці проводять передінвестиційні дослідження лише в деяких випадках. Але в умовах економіки що розвивається, передінвестиційні дослідження набувають особливого значення та перетворюються на життєву необхідність.


Вперше словосполучення «передінвестиційне дослідження» використали американці у «Законі про цінні папери» 1933 року, документі, виданому Конгресом після обвалу ринку 1929 року як один з методів боротьби з Великою Депресією. Даний закон включав в себе спосіб захисту, який назвали «Передінвестиційними дослідженнями». Його використовували брокери-дилери перед тим, як пропонувати інвесторам якийсь об’єкт, щоб захистити від ризиків інвестора і вберегти себе від звинувачень в нечесності у випадку провалу.


Фінансовий світ негайно зробив передінвестиційне дослідження повсякденною практикою. Тепер фінансисти, перед тим, як вкладати гроші в будь-які проекти, почали проводити дослідження ринку, тим самим знижуючи для себе рівень ризику.


Спочатку поняття «передінвестиційне дослідження» стосувалось лише невеликої області фінансових операцій. З плином часу «передінвестиційні дослідження» стали асоціюватися з дослідженням приватних підприємств та поглотителів інших компаній. Поняття «передінвестиційне дослідження» в останні часи стало застосовуватися також в інших сферах, в яких треба було бути розсудливим та обережним.


Професійне передінвестиційне дослідження

Suomin Consulting пропонує широкий вибір послуг із проведення передінвестиційних досліджень в Україні, а саме:

Комерційні передінвестиційні дослідження, яким наша компанія приділяє найбільше уваги, є глибоком вивченням ринку, що цілком задовольняє потребу клієнта в необхідній інформації для прийняття стратегічно вірного і фінансово перспективного рішення.


На запит клієнта ми формуємо потрібний йому звіт, якщо справа йде про питання, що не входять до нашого кола компетенції – наші партнери допоможуть скласти юридичний або податковий профіль компанії, що Вас цікавить.


Suomin Consulting не обмежує Вас певним переліком послуг – ми поважаємо Ваші потреби і готові відповідати високим стандартам запитів наших клієнтів. Наші спеціалісти працюють як в офісі, так і на виїзді, завжди готові обсудити з Вами умови співробітництва, обсяг роботи та строки надання звіту із нашими рекомендаціями. Навіть після здачі кінцевого звіту ми залишаємося з Вами, повідомляючи про будь-які зміни, що можуть вплинути на Ваше рішення.


Якщо Ви плануєте робити інвестиції в Україні, спитайте тих, хто працює в Україні. Спитайте Suomin Consulting, молодої але далекоглядної компанії, спеціалісти якої працюють в сфері консультацій з економічних питань з 1999 року.


Якщо у Вас виникли будь-які питання або пропозиції, будь ласка, заповніть форму, що знаходиться нижче, і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами найближчим часом.


Написати >>