Персональний бізнес консалтинг

Персональний Бізнес Консалтинг є 100% індивідуальним обслуговуванням бізнесу, пропонований для компаній і підприємців, з метою задоволення їх унікальних вимог. Це може бути комбінація з наших стандартних консалтингових послуг, консультування з конкретних питань або прийняття частини управлінських функцій для досягнення певних цілей поліпшення бізнесу.


Стратегічне консультування

Ця послуга призначена для того, щоб допомогти Вам оцінити достовірність Ваших стратегічних ініціатив, аналізу інвестиційних можливостей, оцінки поточної ринкової позиції, виявлення і використання ніші у Вашій галузі, збільшити частку ринку і т.д. Стратегічне консультування є консультаційними послугами, яке проводиться у форматі брифінгів, і передбачає 3 етапи: (1) збір необхідних даних, (2) дослідження даних і (3) консультування на організованих зустрічах.


Дистанційний управлінець

Дистанційний управлінець (віртуальний CEO) грає роль радника в момент прийняття важливих бізнес рішень. Віртуальний CEO постійно спостерігає за діями компанії, він у курсі всіх ділових питань і допомагає компанії уникнути критичних помилок в моменти прийняття бізнес рішень. Віртуальний CEO також може надавати консалтинг щодо питань підвищення ефективності операцій. Віртуальний CEO може мати членство у наглядовій раді бізнесу.


Коучинг

Коучинг це мистецтво і практика натхнення, активізації та прискорення виконання завдань, навчання і розвитку гравця. Коучинг необхідний у випадку реалізації будь-яких внутрішніх бізнес змін: культури, бізнес процесів, нових технологій і т.д. Коучинг є не тільки ефективним інструментом адаптації, але також є важливою частиною мотивації керівників і співробітників для досягнення стратегічних цілей.


Роль бізнес тренера полягає в наступному:

  • діяти в якості зовнішнього професійного спостерігача з метою переконатися в тому, що сприйняття мети є правильним і дії гравців відповідні
  • допомога гравцям виявити і визначити свої конкретні цілі, а потім організувати їх для досягнення цих цілей
  • допомогти зберігати мотивацію гравців для досягнення поставлених цілей

У нашому коучинг підході ми розуміємо, що ми не можемо навчити людину чому-небудь - ми можемо тільки допомогти людині розкрити свій потенціал.


Запити

Для будь-яких питань або запитів з надання послуг персонального бізнес консалтингу, будь ласка, заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Написати >>