Бізнес план

Не дивлячись на сучасні тенденції бізнес середовища та особливості ведення бізнесу, можна сказати, що бізнес планування залишається важливою частиною стратегічного бачення бізнесу та його ефективного функціонування. Будь-який об’єкт бізнесу повинен мати певне стратегічне бачення, розуміння ділового середовища, в якому доведеться оперувати бізнесу та економічні обґрунтування для очікувань повернення на інвестиції. Бізнес планування – це дороговказна карта розвитку бізнесу, ефективний інструмент у справі управління компанією та помічник у справі створення нових підприємницьких проектів.


Послуги по бізнес плануванню, яку надає Suomin Consulting – це підготування звіту, в якому наведені всі торгові та економічні аспекти бізнес проекту або бізнес плану з розвитку бізнесу, що описує очікувані результати. Звіт включає в себе чіткий план, якого треба дотримуватись для досягнення намічених результатів, з детально обґрунтованими побажаннями до організації та управлінської команди, відповідальної за досягнення намічених результатів.


Дізнатися більше про бізнес планування >>

Дослідження ринку

Дослідження ринку можуть знадобитися як на початку стадії організації бізнесу, так і в подальшому його розвитку, в будь-який момент змінення ринкових умов або змін в самій структурі організації. Дослідження ринку надають важливу інформацію щодо розмірів, темпів розвитку, клієнтів, тенденцій, конкуренції та інших факторів, необхідних для встановлення стратегічних цілей. Дослідження ринку є одним з ключових інструментів в надбанні конкурентної переваги.


Фінансове моделювання

Фінансове моделювання відноситься до процесу прогнозування результатів майбутніх бізнес операцій. Фінансове моделювання надає можливість аналізувати всю вхідну фінансову інформацію з тим, щоб побачити слабкі сторони операційної діяльності. Фінансове моделювання може слугувати основою для оцінки бізнесу (підхід ДГП). Фінансове моделювання дозволяє розрахувати майбутні грошові потоки та маржу прибутковості. Таким чином, фінансове моделювання є важливим інструментом в оцінці потенційних можливостей бізнесу. Використання цього інструмента в плануванні розвитку бізнесу допоможе збільшити Вашу конкурентну перевагу.


Складання бюджету

Складання бюджету є важливим інструментом бізнес планування. Власники малого бізнесу можуть дозволити собі управляти своїм бізнесом в «зручній» манері, уникаючи ресурсно-затратних процедур складання бюджету. Проте, коли бізнес зростає, управляти грошовими потоками без планування стає складно, більше того, імпровізація при складанні бюджету може призвести до касових розривів або завадити операційній діяльності підприємства.


Незалежно від розмірів, бізнес потребує періодичного цільового фінансування, тому необхідно використовувати процедури бюджетування. Складання бюджету – це самий дієвий інструмент контролю потоку грошових коштів, який також дозволяє вчасно реагувати на можливості, що відкриваються та вкладати в них грошові кошти.


Дізнатися більше про складання бюджету >>

Як частина ІТ продукту Внутрішньої системи управління», Suomin Consulting пропонує послугу організації процесу складання бюджетів. «Внутрішня система управління», в свою чергу, представляють собою простий у використанні он-лайн інструмент, що дозволяє швидко вирішити найбільш поширені задачі бізнесу.
За побажанням клієнта ми надаємо будь-яку з вищеназваних послуг бізнес планування, як окрему послугу, або, якщо можливо, можемо скомбінувати їх, щоб відповідати самим різноманітним потребам клієнта.


Якщо у Вас виникли питання або інтерес щодо наших послуг бізнес планування та фінансового моделювання, будь ласка, заповніть нижченаведену форму, і наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом.


Написати нам >>