Що ми робимо

Suomin Consulting допомагає компаніям і інвесторам збільшити свій добробут шляхом досягнення бізнес успіху в Україні. Ми застосовуємо свої знання, методики, технології та більш ніж десятирічний досвід роботи в українському бізнес середовищі з метою надання незалежних професійних консалтингових послуг для бізнесу в таких напрямках:

  • Бізнес планування і моделювання
  • Передінвестиційні бізнес обстеження
  • Стратегії розвитку бізнесу
  • ІТ рішення: системи внутрішнього управління
  • Персональний бізнес консалтинг

Наше бачення

Ми посилюємо наших клієнтів


шляхом надання їм інформації та інструментів, спрямованих на підвищення обізнаності та конкурентної переваги


Більш детально про наше бачення >>

Наші цінності

Беручись до роботи, ми сповненні сподівання виправдати Ваші найсміливіші очікування стосовно якості наших послуг. В своїй роботі ми дотримуємося таких основних цінностей:

  • Компетентність

Насамперед, ми є професіоналами, які мають відповідні знання, досвід і можливості надання послуг бізнес консалтингу високої якості, з метою зростання добробуту наших клієнтів. Ми не стверджуємо нібито все знаємо, разом з тим ми готові зустріти будь-який виклик сьогодення та адекватно застосувати свої знання.

  • Повага

Ми з повагою ставимося до інших професій та різних культур, оскільки усі ми є професіоналами, які опікуються створенням цінностей для нашого суспільства та наших родин. Ми глибоко переконані, що продуктивність будь-якої діяльності буде максимальною лише за умов взаємної поваги та розуміння.

  • Зобов’язання

В нашій діяльності домінуючими є справжні зобов’язання перед нашими клієнтами в наданні їм сприяння в підвищенні ефективності їх бізнесу. Ми робимо усе можливе для того, щоб навіть перевершити очікування.

  • Цілісність

Ми завжди дотримуємося послідовності в тому, що ми обіцяємо та що ми робимо. Ми боремося за Вашу повагу, оскільки ми зацікавлені в нашій довготривалій, взаємовигідній та плідній співпраці.

Запити

Якщо Ви зацікавлені в отриманні інформації щодо консалтингових послуг, наших експертах і нашого досвіду, та маєте бажання ознайомитися із нашою пропозицією професійних послуг із необхідною деталізацією, будь-ласка, скористайтеся формою запиту нижче:


Форма запиту пропозиції професійних послуг >>