Досягнення конкурентних переваг

Фундаментальні кількісні і якісні зміни в сучасному діловому середовищі вимагають організаційних поліпшень на виключно високому рівні. Сьогодні ефективність внутрішньої організації і корпоративна культура відіграють найважливішу роль в ключових характеристиках побудови конкурентних переваг - таких, як швидкість дій, ефективність зусиль, здатність адаптуватися та інші. Застосування спроможності топ менеджерів управляти організацією за допомогою сили інтелекту, обачності і бачення, створює синергізм, який приводить бізнес до досягнення конкурентних переваг і загального успіху.


Suomin Consulting пропонує інструменти обробки інформації та покращення корпоративної культури, які будуть рухати орієнтовані на результат організаційні зміни до збільшення конкурентних переваг та досягнення стратегічних цілей. Ці інструменти, звані SC Внутрішні Системи Управління, розроблені для поліпшення корпоративної культури, впровадження заснованих на цінностях підходів у лідерстві та посилення корпоративних здібностей для стійкого успіху бізнесу в майбутньому.Основні функції SC Внутрішніх Систем Управління

  • В якості ефективного організаційного інструменту, SC Внутрішні Системи Управління допоможуть створити надихаюче і підтримуюче внутрішнє робоче середовище всередині бізнес організації, забезпечуючи міцну основу для поліпшення корпоративної культури і для успіху в досягненні стратегічних цілей.
  • У якості бізнес інструменту, орієнтованого на досягнення результату, SC Внутрішні Системи Управління створюють необхідні умови для виявлення та використання всього потенціалу співробітників для просування продажів і підтримки високої прибутковості бізнесу в індустрії.

SC Системи Оперативного Управління

Це фундаментальна внутрішня настроювана система управління, яка працює з внутрішньою фінансовою інформацією, відстежує основні бізнес процеси і організовує діяльність персоналу на основі ключових показників продуктивності (KPIs) відповідно до заснованих на цінностях підходах у лідерстві.


SC Системи Стратегічного Управління

Ця система будується на базі SC Системи Оперативного Управління. Крім всіх функцій операційної системи, SC Система Стратегічного Управління також обробляє зовнішню інформацію для моніторингу позиціонування компанії на ринку відносно конкурентів. Цей інструмент допомагає бізнесу бути більш конкурентно-орієнтованим. Система дає можливість застосовувати правильні конкурентні стратегії - уникати сильних сторін конкурентів і шукати слабкі місця в їхніх позиціях, а потім ініціювати маркетингові дії в залежності від цих слабких місць. SC Система Стратегічного Управління є довгостроковим активом, який дозволить переглядати і переосмислювати корпоративні здібності і змінювати стратегічні цілі.


Необхідні критерії

Ми починаємо установку SC Внутрішніх Систем Управління за умови, якщо наступні критерії визначені і не будуть змінюватися протягом процесу установки:

  1. Бачення та стратегія
  2. Організаційна структура
  3. Принципи бухгалтерського обліку, особливо визнання та облік прибутків
  4. Підхід побудови продуктів або надання послуг

Перед початком установки SC Внутрішніх Систем Управління ми ініціюємо процес дослідження бізнесу за поточними формалізованими корпоративними процедурами в якості частини проекту з метою виявити потенційні проблеми, які можуть поставити під загрозу процес установки системи. Якщо один або кілька із згаданих 4 елементів не визначений, ми можемо запропонувати наші послуги консалтингу, як попередній проект для врегулювання всіх питань, що перешкоджають встановленню SC Внутрішніх Систем Управління.Більше інформації про SC IMS на нашому інформаційно-досліджувальному порталі!


Запити

З будь-яких питань щодо SC Внутрішніх Систем Управління або запиту проекту, будь ласка, заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Написати >>